Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2022  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 17-01-2021 30-01-2023
  Marker denne meddelelse som læst   Sæson 2022 REOS  Thomas Nobel (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 02-03-2022 15-03-2023
  Marker denne meddelelse som læst   RØDE STJERNE TRÆKKER HOLDET I OLD STAR  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-04-2022 10-05-2023
  Marker denne meddelelse som læst   Dommertakster pr. 1/5 2022  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 03-05-2022 16-05-2023
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Himmelev   Kasper Hansen  41 49 96 64    kasper.hansen.denmark@gmail.com
  Køge Boldklub   Flemming G. Nielsen  21 66 43 20    fleims@tdcadsl.dk
  RB 1906   Malte Nejst Larsen  40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Røde Stjerne   Henrik Frejvald  28 72 04 53    hraun@frederikssund.dk
  Tune   Michael Thylkær Pedersen  23 73 31 57    ts-mp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  AIK 65 Strøby   Allan Nielsen  30 32 25 57    anil@danskespil.dk
  FC Lejre 1   Jesper Jonsdahl  60 38 41 24    jesperjonsdahl@hotmail.com
  Himmelev   Michael Krøyer  25 14 14 64    mkroyer@gmail.com
  Karlslunde   Martin Bech Nielsen  28 44 70 70    alfabech@gmail.com
  Røde Stjerne   Jesper Angelo  27 99 02 02    jesper_angelo@yahoo.com
  Svogerslev   Erik Sørensen  30 82 52 66    evs@geus.dk
  Tune   Dan Malm Petersen  20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
  Vindinge   Jan Bylov  25 75 24 62    jan.giltoft@live.dk
  Vindinge 2   Ingen endnu    
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  FC Fløng   Jimmy Skallerup  30 57 90 00    js@serviceaccounting.dk
  FC Lejre   Claus Henrik Nielsen  26 22 10 16    chnagentur@gmail.com
  Gadstrup   Frank Christensen  20 80 45 67    Fronke@gmail.com
  Gørslev IF   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Havdrup   Heino Borella Jensen  25 42 53 47    borella.jensen@gmail.com
  Himmelev 2   Peter Vindelin  20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen  22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  Karlslunde   Søren Jensen  27 49 34 32    sjens@post11.tele.dk
  Kirke Såby   Søren Andersen  23 47 39 11    san@edc.dk
  Køge Boldklub   Ole Kristensen  25 14 13 22    ole.kristensen13@gmail.com
  Roskilde KFUM   Jesper Sø  24 64 04 14    jesper.so@soderbergpartners.dk
  Røde Stjerne   Jens Jensen  24 63 32 22    rsr@mail.dk
  Svogerslev   Thue Møller Jensen  72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Taastrup FC   Morten Helge Hansen  21 60 19 51    morten.reliefwork@gmail.com
  Viby   Kenneth Niklasson  30 70 36 19    kensonbyg@gmail.com
  Vindinge   Per Mogensen  30 53 12 90    Pmo@live.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø  22 48 37 18    ole@glyngoe.dk
  FC Fløng   Bent Pedersen  61 13 66 70    bent.pedersen@mail.dk
  FC Lejre   Christian Bordinggaard  51 31 53 23    cborcbor@gmail.com
  Gadstrup   Carsten Hansen  30 42 52 68    hansen@swith.dk
  Gørslev   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Havdrup   Kenneth Holm  27 33 24 20    Kenneth1957@hotmail.com
  Himmelev 1   Steen Meisler  29 23 55 59    steenmeisler@gmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen  40 45 88 56    Lindajan@c.dk
  Roskilde KFUM   Per Vafai-Blom  51 81 02 79    blomvafai@gmail.com
  Røde Stjerne   Eric Jernberg  28 11 83 10    e.j.reklame@adr.dk
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen  20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59    arthur@minbolighandel.dk
  Vindinge   Hans Rindom  21 77 04 60    Hansrindom@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Afgående turneringsleder   Verner Egelund  20 74 03 26    verner.egelund@gmail.com
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen  50 98 39 37    bodil-paul@larsen.dk
  Formand   Torben Steen Hansen  61 27 35 18    tsh@protecon.dk
  Kasserer   Rasmus Müller  51 20 83 59    rasmus@maglegaarden.com
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Turneringsleder Old Star og Veteran   Anders Houborg  26 28 06 54    houborg@hotmail.com
  Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM   Thomas Nobel  30 48 18 39    thomas.nobel@gmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Administrator
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen  53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Albertslund   Declan Walsh  23 49 98 70    declan@walsh.se
  Borup   Bent Randrup Nielsen  27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  FC Lejre   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Himmelev   Werner rylander  20 83 96 87    WR2142@outlook.dk
  Himmelev/Lejre   Mogens Fogh  21 97 91 55    mailto:mogensfogh@yahoo.dk;
  RB 1906   Preben Johansen  29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Knud Teilmann  23 36 38 55    kteilmann@webspeed.dk
  Røde Stjerne   Evald Nielsen  20 72 03 66    Evald.nielsen@gmail.com