Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2019  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Havdrup Oldstar har trukket holdet for 2019  Verner Egelund (Havdrup) 28-03-2019 27-09-2019
  Marker denne meddelelse som læst   Bøn fra mine dommere.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 29-04-2019 13-05-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Hvalsø IF Oldstar har trukket holdet for 2019  Verner Egelund (Havdrup) 24-05-2019 26-09-2019
  Marker denne meddelelse som læst   fodboldloven uændret i efteråret  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 19-07-2019 01-12-2019
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Borup   Kevin Jensen    20 72 62 62    metteogkevin@gmail.com
  FC Lejre   Klaus Hvass Kjeldgaard    24 87 71 10    klauskjeldgaarden@gmail.com
  Havdrup   Steen Strand    40 96 74 65    steen-julie@hotmail.dk
  Himmelev   Morten Kronborg    22 82 57 46    kronborgfysio@gmail.com
  Hvalsø   Paw Nybo Andersen    51 27 20 34    pawnybo@gmail.com
  Kirke Hyllinge   Lars Adler    22 67 27 93    larsadler83@gmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen    40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Røde Stjerne   Jan Grested    29 93 76 19    jg@supporters.dk
  Tune   Martin Lindberg Eriksen    42 66 16 56    martin.lindberg.eriksen@gmail.com
  Viby   Snorre Brink-Pedersen    22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  FC Fløng   Jimmy Skallerup    30 57 90 00 Ji m    js@serviceaccounting.dk
  FC Lejre 2   Jens Wehner Mogensen    61 71 55 87    jwm@email.dk
  FC Lejre 1   Jesper Nielsen    27 64 14 26    bundy.osted@gmail.com
  Gadstrup   Claus Thyde    21 71 22 16    Clausthyde@gmail.com
  Himmelev   Mikkel Lund Pedersen    41 93 02 06    mikkellundpedersen@hotmail.com
  Karlslunde   Steen V. Madsen    20 81 93 56    steenvmadsen@hotmail.com
  Kirke Såby   Jacob Nielsen    24 67 72 55    jacobn@privat.dk
  Roskilde KFUM 2   Torben "Toast" Christiansen  40 68 53 22   40 68 53 22    Wortztorben@outlook.dk
  Røde Stjerne   Kim Sørensen    72 20 83 10    kim.roskilde@gmail.com
  Svogerslev   Thue Møller Jensen    72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Tune   Dan Malm Petersen    20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  Taastrup FC   Lasse Helbo Nielsen  99 55 82 14   99 55 82 14    lasse.nielsen@youseeme.dk
  Viby   Johnny Morsing    51 56 47 10    jom@daka.dk
  Vindinge   Søren Sander    20 60 40 83    soeren.sander@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  FC Fløng   Bent Pedersen    61 63 08 18    bent.pedersen@mail.dk
  FC Lejre   tom juul johansen  22 32 95 52   22 32 95 52    tom-plantagen12@live.dk
  Gadstrup   Michael Moos Jensen    50 91 30 80    moos10@live.dk
  Havdrup   Rene Lausten    40 88 29 00    rl-trans@mail.dk
  Himmelev 1   Peter Hansen    30 52 74 13    ph23@munksoegaard.dk
  Himmelev 2   Peter Vindelin  20 11 06 62   20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen    22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  Karlslunde   Søren Jensen    27 49 34 32    sjens@post11.tele.dk
  Kirke Såby   Preben Sørensen    22 26 05 66    prs@eogp.dk
  Roskilde KFUM 1   Søren Jensen  28 77 51 22   28 77 51 22    sorenjensen@jubii.dk
  Røde Stjerne/Svogerslev   Thomas Rathmann    61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Taastrup FC   Nicky Hansen /Morten Helge Hansen  42 75 19 71   21 60 19 51    nickyh@hansen.mail.dk / dormor@hansen.tdcadsl.dk
  Vindinge   Per mogensen  30 53 12 90   40 60 90 31    pmo@live.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Gørslev   Bo Hansen    21 49 62 30    hansen2502@gmail.com
  Himmelev 1   Knud Teilmann    23 36 38 55    kteilmann@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Peter Sørensen - Tonny Larsen  61 55 45 74   23 73 31 34    pes@elindco.dk - tonny.larsen@sn.dk
  Røde Stjerne/Svogerslev   Mikael Olsen    42 42 04 53    Mikael0607@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen    20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59   21 43 66 59    vibyhus@privat.dk
  Vindinge   Torben Christensen    61 56 21 79    torbente@post8.tele.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen    50 98 39 37    bodil-paul@larsen.dk
  Formand   Nicolai Schubart    23 80 42 45    nicolai.schubart@gmail.com
  Havdrup   Verner Egelund  20 74 03 26   20 74 03 26    verner.egelund@gmail.com
  Kasserer   Aksel Nielsen    31 32 88 37    solkrogenah@gmail.com
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen  46 48 13 15   40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Turneringsleder Old Star og Veteran   Einer Nikolaisen    27 22 49 16    Einer.nicolaisen@media-print.dk
  Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM   Ole Magnus    23 41 05 37    om@fws.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Administratorer
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen    53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Old Master B
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø    25 25 37 18    Ole@glyngoe.dk
  FC Fløng   Claus Hansen    61 69 37 93    Michelle@post1.dknet.dk
  FC Lejre   Niels Carl Møller    27 11 40 49    ncmo@sceu.dk
  Gadstrup   Carsten Hansen    30 42 52 68    hansen@swith.dk
  Havdrup   Tonni Hansen    41 40 63 63    Tohanto@hotmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen    40 45 88 56    Lindajan@c.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Albertslund   Declan Walsh  43 64 48 11   23 49 98 70    declan@walsh.se
  Borup   Bent Randrup Nielsen  57 52 20 39   27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  FC Lejre   Hans Christian Nielsen  46 48 13 15   40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Havdrup   Bent Larsen    28 10 68 00    endrularsen@gmail.com
  Himmelev   Werner rylander    20 83 96 87    WR2142@outlook.dk
  Himmelev 2   Ebbe Frederiksen    41 68 60 14    delff.frederiksen@get2net.dk
  Hvalsø   Erik Winther Nielsen    23 36 40 32    enbo@mail.dk
  RB 1906   Preben Johansen    29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Jørgen Lundgreen    30 72 07 44    alstanlu@gmail.com
  Røde Stjerne   Karl - Kalle - Hult    61 27 47 50    k.hult@mail.dk
  Solrød   Finn Åge Rasmussen    25 45 37 66    finn@finnras.dk
  Tune   Anton Petersen / Jens Erik Nielsen  40 17 68 75 :A   23 10 99 39 :J    ap@tunenet.dk