Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Sæson 2022 REOS  Thomas Nobel (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 02-03-2022 15-03-2023
  Marker denne meddelelse som læst   RØDE STJERNE TRÆKKER HOLDET I OLD STAR  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-04-2022 10-05-2023
  Marker denne meddelelse som læst   Dommertakster pr. 1/1 2023  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 03-05-2022 01-11-2023
  Marker denne meddelelse som læst   Dommermøde den 8/2 2023 kl. 18.00 i Karlslundehall  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-01-2023 10-02-2023
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Køge Boldklub   Flemming G. Nielsen  21 66 43 20    fleims@tdcadsl.dk
  Røde Stjerne   Henrik Frejvald  28 72 04 53    hraun@frederikssund.dk
  Himmelev   Kasper Hansen  41 49 96 64    kasper.hansen.denmark@gmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen  40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Tune   Michael Thylkær Pedersen  23 73 31 57    ts-mp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Tune   Dan Malm Petersen  20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  Svogerslev   Erik Sørensen  30 82 52 66    evs@geus.dk
  Vindinge 2   Ingen endnu    
  Vindinge   Jan Bylov  25 75 24 62    jan.giltoft@live.dk
  Røde Stjerne   Jesper Angelo  27 99 02 02    jesper_angelo@yahoo.com
  FC Lejre 1   Jesper Jonsdahl  60 38 41 24    jesperjonsdahl@hotmail.com
  Karlslunde   Martin Bech Nielsen  28 44 70 70    alfabech@gmail.com
  Himmelev   Michael Krøyer  25 14 14 64    mkroyer@gmail.com
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen  22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  FC Lejre   Claus Henrik Nielsen  26 22 10 16    chnagentur@gmail.com
  Gadstrup   Frank Christensen  20 80 45 67    Fronke@gmail.com
  Havdrup   Heino Borella Jensen  25 42 53 47    borella.jensen@gmail.com
  Røde Stjerne   Jens Jensen  24 63 32 22    rsr@mail.dk
  Roskilde KFUM   Jesper Sø  24 64 04 14    jesper.so@soderbergpartners.dk
  FC Fløng   Jimmy Skallerup  30 57 90 00    js@serviceaccounting.dk
  Viby   Kenneth Niklasson  30 70 36 19    kensonbyg@gmail.com
  Taastrup FC   Morten Helge Hansen  21 60 19 51    morten.reliefwork@gmail.com
  Køge Boldklub   Ole Kristensen  25 14 13 22    ole.kristensen13@gmail.com
  Vindinge   Per Mogensen  30 53 12 90    Pmo@live.dk
  Himmelev 2   Peter Vindelin  20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Kirke Såby   Søren Andersen  23 47 39 11    san@edc.dk
  Karlslunde   Søren Jensen  27 49 34 32    sjens@post11.tele.dk
  Svogerslev   Thue Møller Jensen  72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Gørslev IF   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59    arthur@minbolighandel.dk
  Gadstrup   Carsten Hansen  30 42 52 68    hansen@swith.dk
  FC Lejre   Christian Bordinggaard  51 31 53 23    cborcbor@gmail.com
  Røde Stjerne   Eric Jernberg  28 11 83 10    e.j.reklame@adr.dk
  FC Fløng   FC Fløng indtast kamp resultater    
  Vindinge   Hans Rindom  21 77 04 60    Hansrindom@hotmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen  40 45 88 56    Lindajan@c.dk
  Havdrup   Kenneth Holm  27 33 24 20    Kenneth1957@hotmail.com
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø  22 48 37 18    ole@glyngoe.dk
  Roskilde KFUM   Per Vafai-Blom  51 81 02 79    blomvafai@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen  20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Himmelev 1   Steen Meisler  29 23 55 59    steenmeisler@gmail.com
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Gørslev   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Kasserer   Mark Erfurth  20 21 30 40    mark@erfurth.net
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen  50 98 39 37    bodil-paul@larsen.dk
  Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM   Thomas Nobel  30 48 18 39    thomas.nobel@gmail.com
  Turneringsleder Old Star og Veteran   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Formand   Torben Steen Hansen  61 27 35 18    tsh@protecon.dk
  Afgående turneringsleder   Verner Egelund  20 74 03 26    verner.egelund@gmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Administrator
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen  53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Borup   Bent Randrup Nielsen  27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  Albertslund   Declan Walsh  23 49 98 70    declan@walsh.se
  Røde Stjerne   Evald Nielsen  20 72 03 66    Evald.nielsen@gmail.com
  FC Lejre   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Roskilde KFUM   Knud Teilmann  23 36 38 55    kteilmann@webspeed.dk
  Himmelev/Lejre   Mogens Fogh  21 97 91 55    mailto:mogensfogh@yahoo.dk;
  RB 1906   Preben Johansen  29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Himmelev   Werner rylander  20 83 96 87    WR2142@outlook.dk