Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Jeg har fået ny mail adresse som følger.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-08-2023 06-09-2024
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2024 I REOS  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 23-01-2024 01-03-2025
  Marker denne meddelelse som læst   Super Grand Old Master 2024  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 28-01-2024 01-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Hans Henning Larsen Viby IF er sovet ind i fredags  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 04-02-2024 01-04-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Erik Aggerholm ( Cigarren ) er død 86 år gammel  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 15-02-2024 01-06-2024
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Såby fodbold   Bo Jeppesen  29 16 02 30    boj@audi.dk
  Køge Boldklub   Flemming G. Nielsen  21 66 43 20    fleims@tdcadsl.dk
  Røde Stjerne   Henrik Frejvald  28 72 04 53    hraun@frederikssund.dk
  VG Fodbold   Jesper Schjervig  26 27 59 36    jesperschjervig@hotmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen  40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Tune   Michael Thylkær Pedersen  23 73 31 57    ts-mp@tunenet.dk
  Himmelev   Ole Sandholm Clausen  28 12 12 10    olesandholmclausen@gmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Tune   Dan Malm Petersen  20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  Vindinge 2   Ingen endnu    
  Vindinge   Jan Bylov  25 75 24 62    jan.giltoft@live.dk
  FC Lejre   Jens Wehner Mogensen  61 71 55 87    jenswehnermogensen@gmail.com
  Røde Stjerne   Jesper Angelo  27 99 02 02    jesper_angelo@yahoo.com
  Karlslunde   Martin Bech Nielsen  28 44 70 70    alfabech@gmail.com
  Himmelev   Michael Krøyer  25 14 14 64    mkroyer@gmail.com
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen  22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  FC Lejre   Claus Henrik Nielsen  26 22 10 16    chnagentur@gmail.com
  Gadstrup   Frank Christensen  20 80 45 67    Fronke@gmail.com
  Røde Stjerne   Jens Jensen  24 63 32 22    kasserer@roede-stjerne.dk
  Himmelev 2   Jens W. Christensen  51 37 25 64    jc@wk.dk
  Roskilde KFUM   Jesper Sø  24 64 04 14    jesper.so@soderbergpartners.dk
  FC Fløng   Jimmy Skallerup  30 57 90 00    js@serviceaccounting.dk
  Havdrup   Kenneth Linde  25 18 75 11    Kennethlinde@mail.dk
  Vindinge   Martin Gugge Hansen  29 48 78 67    luluma@youmail.dk
  Taastrup FC   Morten Helge Hansen  21 60 19 51    morten.reliefwork@gmail.com
  Køge Boldklub   Ole Kristensen  25 14 13 22    ole.kristensen13@gmail.com
  Viby   Stig Andersen  23 25 49 81    efcandersen@gmail.com
  Såby fodbold   Søren Andersen  23 47 39 11    san@edc.dk
  Karlslunde   Søren Jensen  27 49 34 32    sjens@post11.tele.dk
  Svogerslev   Thue Møller Jensen  72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Gørslev IF   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59    arthur@minbolighandel.dk
  Gadstrup   Carsten Hansen  30 42 52 68    hansen@swith.dk
  FC Lejre   Christian Bordinggaard  51 31 53 23    cborcbor@gmail.com
  Røde Stjerne   Eric Jernberg  28 11 83 10    Eric@ej-reklame.dk
  Munkholm   Erling Brønnum  22 17 10 71    erling@bronnum.as
  Vindinge   Hans Rindom  21 77 04 60    Hansrindom@hotmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen  40 45 88 56    Lindajan@c.dk
  Havdrup   Kenneth Holm  27 33 24 20    Kenneth1957@hotmail.com
  FC Fløng   Kenneth Olsen  27 28 99 90    ko@info.dk
  VG   Ole Glyngø    
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø  22 48 37 18    ole@glyngoe.dk
  Køge   Ole Kristensen  25 14 13 22    ole.kristensen13@gmail.com
  Roskilde KFUM   Per Vafai-Blom  51 81 02 79    blomvafai@gmail.com
  Himmelev 1   Peter Vindelin  20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen  20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Svogerslev   Søren Wiese  24 25 62 30    s.wiese@live.dk
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Gørslev   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Turneringsleder Old Master, Grand OM, Super GOM   Allan Kristensen  20 97 89 33    Allan.kristensen@webspeed.dk
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  turneringsleder   KOMMER SENERE    
  Kasserer   Mark Erfurth  20 21 30 40    mark@erfurth.net
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen  50 98 39 37    pauljornlarsen@gmail.com
  Formand   Ronald Karlsen  21 72 15 16    ronald.karlsen@webspeed.dk
  Turneringsleder Old star, Veteran, Super Veteran   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Administrator
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen  53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Borup   Bent Randrup Nielsen  27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  Himmelev/Lejre   Bjørn Binau  20 84 21 23    Binau843@gmail.com
  Albertslund   Declan Walsh  23 49 98 70    declan@walsh.se
  Røde Stjerne   Evald Nielsen  20 72 03 66    Evald.nielsen@gmail.com
  Røde Stjerne 2   Frank Jensen  23 29 45 39    frank.roskilde@hotmail.com
  FC Lejre   Niels C Møller  27 11 40 49    ncmoller1956@gmail.com
  RB 1906   Preben Johansen  29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Tåstrup FC   Rene Rasmussen  20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Roskilde KFUM   Tommy Alleshauge  21 45 61 17    alleshauge@privat.dk
  Himmelev   Werner rylander  20 83 96 87    WR2142@outlook.dk