Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2020  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Bøn fra mine dommere.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 29-04-2019 13-05-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Så starter sæsonen 2020  Verner Egelund (Turneringsleder Old Star og Veteran) 12-03-2020 23-04-2020
  Marker denne meddelelse som læst   !! VIGTIG BESKED FRA REOS Vedr. Corona/Covid-19  Verner Egelund (Turneringsleder Old Star og Veteran) 19-03-2020 02-07-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Al fodbold er udsat til 13/4 jvf DBU/Sjælland  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2020 01-05-2020
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over klubber i Reos
Grønne linier er ikke Reos-klubber
  Klub Telefon   Kontakt   Kontakt mailadresse  Kontakttlf.    Kasserer   Kasserer mailadresse
  Albertslund IF    Declan Walsh   declan@walsh.se  23 49 98 70   Lis Hjørlund   lis@hjorlund.com
  Borup  57522088  Kevin Jensen   metteogkevin@gmail.com  20 72 62 62      Kasserer@borupfodbold.dk
  Dåstrup    Toni Poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01   Toni poulsen  
  Ejby  28110811  Henning Toftager   ht@rtm.dk  28 11 08 11   Brian Strømsted   bst@iss.biz
  FC Lejre    Henrik Jørgensen   oldboys@fclejre.dk    Henrik Jørgensen   kasserer@fclejre.dk
  Fløng    Bent Rasmussen   benras21@gmail.com  61 26 04 18   Jimmy Skallerup   js@serviceaccounting.dk
  Gadstrup    Hans Kurt Johansen   hkjohansen@mail.tele.dk  72 17 73 50   Berit Adamsen   berit.a@hotmail.dk
  Gørslev IF    Bo Hansen   hansen2502@gmail.com  21 49 62 30     
  Havdrup    Bent Larsen   endrularsen@gmail.com  28 10 68 00   Søren Tvede   tvede@hgi-fodbold.dk
  Herfølge  25527088  Brian André Jensen   brj34@hotmail.com  25 52 70 88   ?   ?
  Himmelev  43536717  Knud Teilmann   Kteilmann@webspeed.dk  23 36 38 55   Carsten   Carsten@hvb-fodbold.dk
  Hvalsø    Jakob Hermansen   jakob@p-hermansen.dk  60 43 01 51   Henriette Christensen   jan.harplod.christensen@mail.tele.dk
  Karlslunde    Steen Madsen (oldboys-veteran formand)   oldboys@karlslundefodbold.dk  20 81 93 56   Torben Hansen   kasserer@karlslundefodbold.dk
  Kirke Hyllinge    Peter Mikkelsen   skovfoged63@gmail.com  40 62 27 71   Flemming Braasch   Flemmingbraasch@hotmail.com
  Kirke Såby  46492910  Jacob Nielsen   Jacobn@privat.dk  24 67 72 55   Stine Stockmarr   kasserer@saaby-fodbold.dk
  Køge Boldklub    Mikkel Larsen /Flemming c. Nielsen   mikkel107@gmail.com  20 31 52 71   Brian Hansen   admin@koge-boldklub.dk
  RB 1906  46351906  Preben Johansen   prebenjohansen@webspeed.dk  29 93 18 82   Flemming Redøn   fr@rb1906.dk
  Roskilde KFUM  46367462  Sanne Andersen   sa@roskilde-kfum.dk  61 46 64 61   Iben Green Madsen, revisor   mail@roskilde-kfum.dk
  Røde Stjerne    Mikael Olsen   mikael0607@gmail.com  42 42 04 53   Jens Jensen   kasserer@roede-stjerne.dk
  Solrød    Karsten Mauritsen   kam@naturgas.dk  21 21 56 75     
  Svogerslev  46383176  Thue Møller Jensen   thuemj@gmail.com  72 20 25 67   Søren Nielsen   soeren.nielsen@svogerslev-bk.dk
  Tune  46138384  Dan Malm Petersen   danp@tunenet.dk  20 77 17 55   Peter Hørsted   peterh@tunenet.dk
  Taastrup FC  30252786  Per Saxil   kampe@taastrupfc.com  20 20 42 68   Bent Henriksen   benth@xxnet.dk
  Viby  22513913  Hans Henning Larsen   hans.h.larsen@hotmail.com  22 51 39 13     
  Vindinge  46367088  Ole Schneider   oleogjanni@msn.com  40 88 93 90   John Hansen   jhn@beierholm.dk