Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Udskydelse af generalforsamling 2020  Martin Lindberg Eriksen (Formand) 05-11-2020 01-07-2021
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 17-01-2021 30-01-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Forventet opstart i REOS turneringerne 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 05-03-2021 30-04-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Sommerturnering 2021 er KLAR !  Martin Carstensen (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 18-03-2021 01-05-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Reos turneringen er klar nu. dommere er påsat.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 19-03-2021 01-03-2022
  Marker denne meddelelse som læst   KFUMs hjemmekampe spilles kl . 19.45  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 20-03-2021 01-11-2021
  Marker denne meddelelse som læst   RB 06 HJEMMEKAMPEI IDRÆTSPARKEN  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 08-04-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Svogerslev Old master spiller i Darup  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 30-10-2021
  Marker denne meddelelse som læst   KFUMs Veteranhold DELTAGER IKKE i RÆKKEN I 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 01-11-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Al henvendelse på E-mail, IKKE SMS !!  Martin Carstensen (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 09-04-2021 22-12-2021
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over klubber i Reos
  Klub  Spillested   Kontakt   Kasserer 
  Navn   Mailadresse  Telefon    Navn   Mailadresse  Telefon 
  Albertslund IF  Albertslund stadion, Skallerne 14, 2620 Albertslund  Declan Walsh   declan@walsh.se  23 49 98 70   Lis Hjørlund   lis@hjorlund.com  
  Borup  Borup Stadion, Hovedgaden 65  Kevin Jensen   metteogkevin@gmail.com  20 72 62 62   ??   Kasserer@borupfodbold.dk  
  Dåstrup  Viby Idrætsanlæg, Søholmvej 4, 8260 Viby J  Toni Poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01   Toni poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01 
  Ejby  Skovvang 1, Ejby, 4623 Lille Skensved  Brian Strømsted   ht@rtm.dk  30 85 65 10   Brian Strømsted   bst@iss.biz  
  FC Lejre  Osted Idrætsanlæg, Engtoften 26, 4320 Lejre  Henrik Jørgensen   oldboys@fclejre.dk    Henrik Jørgensen   kasserer@fclejre.dk  
  Fløng  Fløng Idrætsanlæg, Fløng Byvej 24  Bent Rasmussen   benras21@gmail.com  61 26 04 18   Jimmy Skallerup   js@serviceaccounting.dk  
  Gadstrup  Ramsøhallen, Ramsømaglevej 19, 4621 Gadstrup  Hans Kurt Johansen   hkjohansen@mail.tele.dk  72 17 73 50   Berit Adamsen   berit.a@hotmail.dk  
  Gørslev IF  Slimmingevej 78, 4100 Ringsted  Tina Nyvang   tina@nyvang.dk  52 50 04 08   Mark Erfurth   Mark@erfurth.net  
  Havdrup  Havdrup Hallen, Skolevej 62, 4626 Havdrup  Bent Larsen   endrularsen@gmail.com  28 10 68 00   Søren Tvede   tvede@hgi-fodbold.dk  
  Herfølge  Herfølge Stadion, Vordingborgvej 124D, 4681 Herfølge  Brian André Jensen   brj34@hotmail.com  25 52 70 88   ?   ?  
  Himmelev  Himmelev Idrætspark, Herregårdsvej 46, Himmelev, 4000 Roskilde  Knud Teilmann   Kteilmann@webspeed.dk  23 36 38 55   Carsten   Carsten@hvb-fodbold.dk  
  Hvalsø  Hvalsø Idrætsanlæg, Møllebjergvej 28, 4330 Hvalsø  Jakob Hermansen   jakob@p-hermansen.dk  60 43 01 51   Henriette Christensen   jan.harplod.christensen@mail.tele.dk  
  Karlslunde  Karlslunde Stadion, Kongens Enge 42, 2690 Karlslunde  Steen Madsen (oldboys-veteran formand)   oldboys@karlslundefodbold.dk  20 81 93 56   Torben Hansen   kasserer@karlslundefodbold.dk  
  Kirke Hyllinge  Kirke Hyllinge Stadion, Stationsvej 14, 4070 Kirke Hyllinge  Peter Mikkelsen   skovfoged63@gmail.com  40 62 27 71   Flemming Braasch   Flemmingbraasch@hotmail.com  
  Kirke Såby  Såbyhallen, Egevej 6, 4060 Kirke Såby  Jacob Nielsen   Jacobn@privat.dk  24 67 72 55   Stine Stockmarr   kasserer@saaby-fodbold.dk  
  Køge Boldklub  Køge Boldklub, Ved Stadion 6, 4600 Køge  Mikkel Larsen /Flemming c. Nielsen   mikkel107@gmail.com  20 31 52 71   Brian Hansen   admin@koge-boldklub.dk  
  RB 1906  Roskilde Idrætspark, Rådmandshaven 10, 4000 Roskilde  Preben Johansen   prebenjohansen@webspeed.dk  29 93 18 82   Flemming Redøn   fr@rb1906.dk  
  Roskilde KFUM  Lillevang Idrætscenter, Snebærvej 16, 4000 Roskilde  Sanne Andersen   sa@roskilde-kfum.dk  61 46 64 61   Iben Green Madsen, revisor   mail@roskilde-kfum.dk  
  Røde Stjerne  Darup Idrætsanlæg, Darupvej 50, 4000 Roskilde  Mikael Olsen   mikael0607@gmail.com  42 42 04 53   Jens Jensen   kasserer@roede-stjerne.dk  
  Solrød  Solrød Idrætscenter, Tingryds Alle 27, 2680 Solrød  Kjeld Arlø   kjeldarlo@outlook.com  21 16 58 25       
  Svogerslev  Svogerslev Idrætspark, Tværengen 21  Thue Møller Jensen   thuemj@gmail.com  72 20 25 67   Søren Nielsen   soeren.nielsen@svogerslev-bk.dk  
  Tune  Tune Hallen, Tunehøj 7  Dan Malm Petersen   danp@tunenet.dk  20 77 17 55   Peter Hørsted   peterh@tunenet.dk  
  Taastrup FC  Nyhøj Idrætsanlæg, Sydskellet 1, 2630 Tåstrup  Per Saxil   kampe@taastrupfc.com  20 20 42 68   Bent Henriksen   benth@xxnet.dk  
  Viby  Viby Idrætsanlæg, Lindevej 32, 4130 Viby Sjælland  Snorre Brink-Pedersen   Snorre1@gmx.com  22 38 89 19       
  Vindinge  Sandvejen 28, Vindinge, 4000 Roskilde  Ole Schneider   oleogjanni@msn.com  40 88 93 90   John Hansen   jhn@beierholm.dk