Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2019  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Havdrup Oldstar har trukket holdet for 2019  Verner Egelund (Havdrup) 28-03-2019 27-09-2019
  Marker denne meddelelse som læst   Bøn fra mine dommere.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 29-04-2019 13-05-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Hvalsø IF Oldstar har trukket holdet for 2019  Verner Egelund (Havdrup) 24-05-2019 26-09-2019
  Marker denne meddelelse som læst   fodboldloven uændret i efteråret  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 19-07-2019 01-12-2019
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Kampprogram for Old Master B, Sommerturneringen 2019
 
Spille-
runde
Kamp-
nr.
Planlagt
spilledato
Planlagt
spilletidspunkt
Hjemmehold Udehold Hjemmehold
spilletøj
Udehold
spilletøj
Kampens
dommer
12 34 Man. 12-08-2019 19.00  FC Fløng  Havdrup  blå/hvidstribet-sort  Gul / Blå  Søren Andersen
12 35 Man. 12-08-2019 19.00  Gadstrup  Dåstrup  Lyseblå  Orange  Jens Nikolaisen
12 36 Man. 12-08-2019 19.00  Himmelev 2  FC Lejre  Grøn  blå/blå  Søren Haurholm Larsen
13 37 Man. 19-08-2019 19.00  Havdrup  Himmelev 2  Gul / Blå  Grøn  Erik Aggerholm
13 38 Man. 19-08-2019 19.00  FC Lejre  Gadstrup  blå/blå  Lyseblå  John Pedersen
13 39 Man. 19-08-2019 19.00  Dåstrup  FC Fløng  Orange  blå/hvidstribet-sort  Jens Nikolaisen
14 40 Man. 26-08-2019 19.00  Dåstrup  Havdrup  Orange  Gul / Blå  Søren Andersen
14 41 Man. 26-08-2019 19.00  Gadstrup  Himmelev 2  Lyseblå  Grøn  Leif Lagoni
14 42 Man. 26-08-2019 19.00  FC Lejre  FC Fløng  blå/blå  blå/hvidstribet-sort  
15 43 Man. 02-09-2019 19.00  Havdrup  FC Lejre  Gul / Blå  blå/blå  Erik Aggerholm
15 44 Man. 02-09-2019 19.00  FC Fløng  Gadstrup  blå/hvidstribet-sort  Lyseblå  Jens Nikolaisen
15 45 Man. 02-09-2019 19.00  Himmelev 2  Dåstrup  Grøn  Orange  Arne V. Larsen
16 46 Man. 09-09-2019 19.00  Gadstrup  Havdrup  Lyseblå  Gul / Blå  Søren Haurholm Larsen
16 47 Man. 09-09-2019 19.00  Himmelev 2  FC Fløng  Grøn  blå/hvidstribet-sort  Jørgen Bent Hansen
16 48 Man. 09-09-2019 19.00  FC Lejre  Dåstrup  blå/blå  Orange  Leif Lagoni
17 49 Man. 16-09-2019 17.30  Havdrup  FC Fløng  Gul / Blå  blå/hvidstribet-sort  Leif Lagoni
17 50 Man. 16-09-2019 17.30  Dåstrup  Gadstrup  Orange  Lyseblå  Pauli Pedersen
17 51 Man. 16-09-2019 17.30  FC Lejre  Himmelev 2  blå/blå  Grøn  Søren Haurholm Larsen
18 52 Man. 23-09-2019 17.30  Himmelev 2  Havdrup  Grøn  Gul / Blå  John P Nielsen
18 53 Man. 23-09-2019 17.30  Gadstrup  FC Lejre  Lyseblå  blå/blå  Leif Lagoni
18 54 Man. 23-09-2019 17.30  FC Fløng  Dåstrup  blå/hvidstribet-sort  Orange  Pauli Pedersen
19 55 Man. 30-09-2019 17.30  Havdrup  Dåstrup  Gul / Blå  Orange  Erik Aggerholm
19 56 Man. 30-09-2019 17.30  Himmelev 2  Gadstrup  Grøn  Lyseblå  Claus Korsgaard
19 57 Man. 30-09-2019 17.30  FC Fløng  FC Lejre  blå/hvidstribet-sort  blå/blå  Leif Lagoni
20 58 Lør. 05-10-2019 10.00  FC Lejre  Havdrup  blå/blå  Gul / Blå  Leif Lagoni
20 59 Lør. 05-10-2019 10.00  Gadstrup  FC Fløng  Lyseblå  blå/hvidstribet-sort  Søren Haurholm Larsen
20 60 Lør. 05-10-2019 10.00  Dåstrup  Himmelev 2  Orange  Grøn  Keld Nielsen