Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Udskydelse af generalforsamling 2020  Martin Lindberg Eriksen (Formand) 05-11-2020 01-07-2021
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 17-01-2021 30-01-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Forventet opstart i REOS turneringerne 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 05-03-2021 30-04-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Sommerturnering 2021 er KLAR !  Martin Carstensen (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 18-03-2021 01-05-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Reos turneringen er klar nu. dommere er påsat.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 19-03-2021 01-03-2022
  Marker denne meddelelse som læst   KFUMs hjemmekampe spilles kl . 19.45  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 20-03-2021 01-11-2021
  Marker denne meddelelse som læst   RB 06 HJEMMEKAMPEI IDRÆTSPARKEN  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 08-04-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Svogerslev Old master spiller i Darup  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 30-10-2021
  Marker denne meddelelse som læst   KFUMs Veteranhold DELTAGER IKKE i RÆKKEN I 2021  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 01-11-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Al henvendelse på E-mail, IKKE SMS !!  Martin Carstensen (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 09-04-2021 22-12-2021
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Albertslund resultater og program
 
Kampresultater for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2021
 
Ingen resultater endnu
 
Kampprogram for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2021
 
Spille-
runde
Kamp-
nr.
Planlagt
spilledato
Planlagt
spilletidspunkt
Hjemmehold Udehold Hjemmehold
spilletøj
Udehold
spilletøj
Kampens
dommer
1 4 Ons. 14-04-2021 19.00  Borup  Albertslund  Hvid  Rød/hvid  Paul Jørn Larsen
2 8 Ons. 28-04-2021 19.00  Albertslund  Roskilde KFUM  Rød/hvid  Blå/hvid  Pauli Pedersen
3 11 Ons. 05-05-2021 19.00  Røde Stjerne  Albertslund  Hvid  Rød/hvid  Pauli Pedersen
4 16 Ons. 19-05-2021 19.00  Albertslund  Himmelev  Rød/hvid  Grøn  Arne V. Larsen
5 20 Ons. 02-06-2021 19.00  FC Lejre  Albertslund  blå/blå  Rød/hvid  Paul Jørn Larsen
6 24 Ons. 09-06-2021 19.00  Albertslund  RB 1906  Rød/hvid  Hvid  Pauli Pedersen
7 27 Ons. 16-06-2021 19.00  Albertslund  Havdrup  Rød/hvid  Gul / Blå  John Pedersen
8 32 Ons. 11-08-2021 19.00  Albertslund  Borup  Rød/hvid  Hvid  Pauli Pedersen
9 36 Ons. 18-08-2021 19.00  Roskilde KFUM  Albertslund  Blå/hvid  Rød/hvid  Pauli Pedersen
10 39 Ons. 25-08-2021 19.00  Albertslund  Røde Stjerne  Rød/hvid  Hvid  John Pedersen
11 44 Ons. 08-09-2021 18.30  Himmelev  Albertslund  Grøn  Rød/hvid  
12 48 Ons. 22-09-2021 18.00  Albertslund  FC Lejre  Rød/hvid  blå/blå  Pauli Pedersen
13 52 Ons. 06-10-2021 17.30  RB 1906  Albertslund  Hvid  Rød/hvid  
14 55 Lør. 23-10-2021 10.00  Havdrup  Albertslund  Gul / Blå  Rød/hvid  Arne V. Larsen