Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2022  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 17-01-2021 30-01-2023
  Marker denne meddelelse som læst   KFUMs hjemmekampe spilles kl . 19.45  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 20-03-2021 01-11-2022
  Marker denne meddelelse som læst   RB 06 HJEMMEKAMPEI IDRÆTSPARKEN  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2021 01-11-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Sæson 2022 REOS  Thomas Nobel (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 02-03-2022 15-03-2023
  Marker denne meddelelse som læst   RØDE STJERNE TRÆKKER HOLDET I OLD STAR  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-04-2022 10-05-2023
  Marker denne meddelelse som læst   For sent aflyste kampe  Thomas Nobel (Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM) 02-05-2022 15-10-2022
  Marker denne meddelelse som læst   Dommertakster pr. 1/5 2022  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 03-05-2022 16-05-2023
  Marker denne meddelelse som læst   Automatisk login-cookie slettet  Torben Schøller Larsen (Administrator) 11-05-2022 01-06-2022
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Himmelev resultater og program
 
Kampresultater for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2022
 
Spille-
runde
Kamp-
nr.
Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Resultat Kampens
dommer
Hjemmehold Udehold
Hjemmeholdets antal gule kort Hjemmeholdets antal røde kort Udeholdets antal gule kort Udeholdets antal røde kort
4 13 Ons. 11-05-2022 Kl. 19.00  Himmelev/Lejre  Himmelev 0 - 5   Arne V. Larsen
3 11 Ons. 04-05-2022 Kl. 19.00  Himmelev  RB 1906 1 - 0   John Pedersen
2 6 Ons. 27-04-2022 Kl. 19.00  FC Lejre  Himmelev 0 - 0   Arne V. Larsen
1 3 Ons. 20-04-2022 Kl. 19.00  Himmelev  Albertslund 4 - 0  
 
Kampprogram for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2022
 
Sæson Spille-
runde
Kamp-
nr.
Planlagt
spilledato
Planlagt
spilletidspunkt
Hjemmehold Udehold Hjemmehold
spilletøj
Udehold
spilletøj
Kampens
dommer
1 5 18 Ons. 01-06-2022 19.00  Himmelev  Røde Stjerne  Grøn  Hvid  Arne V. Larsen
1 6 21 Ons. 08-06-2022 19.00  Borup  Himmelev  Hvid  Grøn  
1 7 25 Ons. 15-06-2022 19.00  Roskilde KFUM  Himmelev  Blå/hvid  Grøn  Pauli Pedersen
1 8 31 Ons. 22-06-2022 19.00  Albertslund  Himmelev  Rød/hvid  Grøn  Pauli Pedersen
1 9 34 Ons. 17-08-2022 19.00  Himmelev  FC Lejre  Grøn  blå/blå  
1 10 39 Ons. 31-08-2022 18.30  RB 1906  Himmelev  Hvid  Grøn  
1 11 41 Ons. 07-09-2022 18.30  Himmelev  Himmelev/Lejre  Grøn  Grøn  
1 12 46 Ons. 14-09-2022 18.00  Røde Stjerne  Himmelev  Hvid  Grøn  
1 13 49 Ons. 21-09-2022 18.00  Himmelev  Borup  Grøn  Hvid  
1 14 53 Ons. 28-09-2022 17.30  Himmelev  Roskilde KFUM  Grøn  Blå/hvid