Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2020  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Bøn fra mine dommere.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 29-04-2019 13-05-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Så starter sæsonen 2020  Verner Egelund (Turneringsleder Old Star og Veteran) 12-03-2020 23-04-2020
  Marker denne meddelelse som læst   !! VIGTIG BESKED FRA REOS Vedr. Corona/Covid-19  Verner Egelund (Turneringsleder Old Star og Veteran) 19-03-2020 02-07-2020
  Marker denne meddelelse som læst   Al fodbold er udsat til 13/4 jvf DBU/Sjælland  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-03-2020 01-05-2020
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Himmelev 2 resultater og program
 
Kampresultater for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2020
 
Ingen resultater endnu
 
Kampprogram for Grand Old Master 5-mands, Sommerturneringen 2020
 
Spille-
runde
Kamp-
nr.
Planlagt
spilledato
Planlagt
spilletidspunkt
Hjemmehold Udehold Hjemmehold
spilletøj
Udehold
spilletøj
Kampens
dommer
1 3 Ons. 22-04-2020 19.00  Himmelev  Himmelev 2  Grøn  Grøn  
2 7 Ons. 29-04-2020 19.00  Himmelev 2  FC Lejre  Grøn  blå/blå  
3 11 Ons. 06-05-2020 19.00  Albertslund  Himmelev 2  Rød/hvid  Grøn  Arne V. Larsen
4 20 Ons. 13-05-2020 19.00  Himmelev 2  Røde Stjerne  Grøn  Hvid  
5 24 Ons. 20-05-2020 19.00  Havdrup  Himmelev 2  Gul / Blå  Grøn  Pauli Pedersen
6 29 Ons. 27-05-2020 19.00  Himmelev 2  RB 1906  Grøn  Hvid  
7 34 Ons. 03-06-2020 19.00  Himmelev 2  Solrød  Grøn  Rød  
8 37 Ons. 10-06-2020 19.00  Borup  Himmelev 2  Hvid  Grøn  Frank Fischer
9 45 Ons. 17-06-2020 19.00  Himmelev 2  Roskilde KFUM  Grøn  Blå/hvid  
10 48 Ons. 19-08-2020 19.00  Himmelev 2  Himmelev  Grøn  Grøn  
11 52 Ons. 26-08-2020 19.00  FC Lejre  Himmelev 2  blå/blå  Grøn  Frank Fischer
12 56 Ons. 02-09-2020 19.00  Himmelev 2  Albertslund  Grøn  Rød/hvid  
13 65 Ons. 09-09-2020 18.30  Røde Stjerne  Himmelev 2  Hvid  Grøn  Paul Jørn Larsen
14 69 Ons. 16-09-2020 18.00  Himmelev 2  Havdrup  Grøn  Gul / Blå  
15 74 Ons. 23-09-2020 18.00  RB 1906  Himmelev 2  Hvid  Grøn  
16 79 Ons. 30-09-2020 17.30  Solrød  Himmelev 2  Rød  Grøn  
17 82 Ons. 07-10-2020 17.30  Himmelev 2  Borup  Grøn  Hvid  
18 90 Lør. 24-10-2020 10.00  Roskilde KFUM  Himmelev 2  Blå/hvid  Grøn  John P Nielsen